Ar skaitėte? Lina rekomenduoja

Tik ką perskaičiau, labai patiko, tai dalinuosi įspūdžiais su jumis apie Nabeel Qureshi knygą Ieškojau Alacho, suradau Jėzų. Buvęs pamaldus musulmonas pasakoja apie savo įspūdingą kelionę iš islamo į krikščionybę. Pasakojimas labai nuoširdus, atviras, bet ne nuogas.

ieskojau Alacho
voxaltera.lt pav.

Nabylas užaugintas pamaldžioje musulmonų achmadų šeimoje, jaučia didelį Tiesos ilgesį, o turėdamas labai imlų ir gyvą protą, tos Tiesos ieško.

Knyga padeda skvarbiau pažinti islamą, su kuriuo, manau, teks vis dažniau susidurti. Taip sužinome, ką reiškia azanas, dava, hadisas, salatas ir kiti keisti žodžiai. Kodėl musulmonai ugdomi niekinti apaštalą Paulių, kodėl jiems krikščionybė atrodo užgauli ir ar tikrai islamas yra taikos religija.

Kai Nabylas nebepajėgia atremti krikščionybės argumentų, ima gilintis į islamo pagrindus ir patiria didelę tikėjimo krizę, o tada žengia daug kainuojantį, bet neišvengiamą žingsnį atsivertimo link. 

Taip gražiai ir švelniai Dievas veda Nabylą per sutiktus žmones, aplinkybes, net sapnus. Jo atrasti krikščionybės atsakymai, net man, krikščionei nuo mažens, papildė žinias: Jėzaus nuplakimo (pvz., flagrum); mirties ant Kryžiaus detalės nebuvo visos man žinomos (shame on me, aišku :) ). O meilė Jėzui – uždeganti ir įkvepianti.

Nabylas šiuo metu Amerikoje skelbia Evangeliją ir su žmona augina dukrą. 

Jei kas skaitėt, įdomi būtų nuomonė. :)

 

Lina Šapauskienė
Lina Šapauskienė yra prancūzų kalbos vertėja, Rimo Šapausko žmona ir ikimokyklinukų Elžbietos bei Juozapo mama. Lina – mano draugė, kurios dažnai klausiu patarimo ir kurios nuomone pasitikiu.

Parašykite komentarą