7 „krikščioniškos“ taisyklės | Knyga LAUŽYTI (2021)

Turime naują liuteronišką knygą lietuvių kalba: 7 „KRIKŠČIONIŠKOS“ TAISYKLĖS, KURIAS KIEKVIENAS KRIKŠČIONIS PRIVALO NUOLAT LAUŽYTI.

Autorius – kunigas Jonathan Fisk (LCMS). Išvertė kun. Arvydas Malinauskas, kalbą redagavo Valė Klesevičienė. Visu parengimu ir išleidimu pasirūpino kun. Mindaugas Dikšaitis (Fundatio Pietatis, 2021).

278 psl. įspūdingai iliustruotą knygą lanksčiais viršeliais rasite ir internete, ir užėję į liuteronų bažnyčią (Vilniuje  – Vokiečių g. 20).

Vos užmetus akį į knygą, pavarčius, štai skyrelių pavadinimai: „Nelikti vienatvėje“, „Kaip žinoti, ar esate eretikas“, „Kokteiliai šešėlių slėnyje“.

Citata ir įspūdis yra čia.

Kaip pristato kun. Dikšaitis, „7 taisyklėse“ kalbama apie krikščioniško tikėjimo iššūkius, problemas ir viltis. 

Kun. Fisk itin produktyvus, štai jo svetainė: https://revfisk.com/, kur rasite straipsnius, garso ir vaizdo transliacijas, knygas. Jis – ir penkių vaikų šeimos tėvas, teigiantis, kad, pvz., „Sunday school is a bad idea“: 

 Paskelbta 2021 09 05

Vilma Sabutienė
Kiekvieną dieną tu pamatai, išgirsti arba perskaitai ką nors nauja. Bet jeigu nori temos, prašau – parašyk man apie Liuteronų bažnyčią. (Chesterfield. Laiškai sūnui). Ačiū, kad domitės!

Parašykite komentarą