Liuteronų pamaldos. Žodžio liturgija

Nuo 2020 05 10 Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios Konsistorijos sprendimu laikomos pamaldos. Švenčiama tik Žodžio liturgija. Pamaldas rekomenduojama laikyti lauke. Jų metu parapijiečiams privaloma būti su apsauginėmis kaukėmis, o bažnyčios turi būti aprūpintos dezinfekcinėmis priemonėmis. Pamaldų metu negiedama nei liturgija, nei bendros giesmės. Daugiau skaitykite čia.

Geras sprendimas tokioms pamaldoms – bukletai, kurie po pamaldų paliekami tam paskirtoje vietoje.

Čia yra paruoštas maketas, galima atsisiųsti ir kas sekmadienį prisitaikyti savo parapijai. Spausdinti ant vieno lapo iš abiejų pusių: Liuteronų pamaldos. Žodžio liturgija (draft)

Vilniaus parapijos Cantate sekmadienio pamaldų bukletas: Pamaldos Vilniaus liuteronų bažnyčioje (lauke) 2020 05 10  

Rizikos grupėms priklausantiems asmenims rekomenduojama nesilankyti pamaldose, o rizikos grupėje esantiems kunigams – susilaikyti nuo pamaldų laikymo.Todėl ir toliau vyksta LELB pamaldų transliacija sekmadieniais 11 val. LELB facebooko grupėje

4 sekmadienio po Velykų pamaldų transliacija iš Jurbarko evangelikų liuteronų Kristijono Donelaičio bažnyčios numatoma 2020 m. gegužės 10 d. 11 val. Pamaldas laikys kun. Mindaugas Kairys. Žiūrėkite čia.

Vilma Sabutienė
Kiekvieną dieną tu pamatai, išgirsti arba perskaitai ką nors nauja. Bet jeigu nori temos, prašau – parašyk man apie Liuteronų bažnyčią. (Chesterfield. Laiškai sūnui). Ačiū, kad domitės!

Parašykite komentarą