Nauja knyga!

Turime naują liuteronišką knygą lietuvių kalba. Autorius – kunigas Jonathan Fisk (LCMS). Išvertė kun. Arvydas Malinauskas, kalbą redagavo Valė Klesevičienė. Visu parengimu ir išleidimu pasirūpino kun. Mindaugas Dikšaitis (Fundatio Pietatis, 2021). 

Kun. Fisk itin produktyvus, štai jo svetainė: https://revfisk.com/, kur rasite straipsnius, garso ir vaizdo transliacijas, knygas. Jis – ir penkių vaikų šeimos tėvas, teigiantis, kad, pvz., „Sunday school is a bad idea“: 

Parvežtą knygą dar tik paėmiau į rankas, dar neskaičiau, bet štai perverčiu, užmetu akį į kelių skyrelių pavadinimus: „Nelikti vienatvėje“, „Kaip žinoti, ar esate eretikas“, „Kokteiliai šešėlių slėnyje“.

Kaip pristato kun. Dikšaitis, „7 taisyklėse“ kalbama apie krikščioniško tikėjimo iššūkius, problemas ir viltis. Reiks skaityti. 

278 psl. įspūdingai iliustruotą knygą lanksčiais viršeliais rasite liuteronų bažnyčiose, o netrukus – ir knygos.lt. Vilniuje jau yra (Vokiečių g. 20).

 Paskelbta 2021 09 05

Vilma Sabutienė
Kiekvieną dieną tu pamatai, išgirsti arba perskaitai ką nors nauja. Bet jeigu nori temos, prašau – parašyk man apie Liuteronų bažnyčią. (Chesterfield. Laiškai sūnui). Ačiū, kad domitės!

Parašykite komentarą