Gavėniai besibaigiant

Recco,_Giuseppe_-_A_Still_Life_of_Roses,_Carnations,_Tulips_and_other_Flowers_in_a_glass_Vase,_with_Pastries_and_Sweetmeats_on_a_pewter_Platter_and_earthenware_Pots_-_17th_c
Giuseppe Recco. Rožių, gvazdikų, tulpių ir kitų gėlių natiurmortas stiklinėje vazoje, su pyragaičiais ir saldumynais ant alavinės lėkštės ir molinių puodų ant akmeninės atbrailos priešais raudoną užuolaidą. 17 a.

Ar kam nors pasiryžtate per gavėnią? Būna – atsisakau gardaus / brangaus (prasmė – apriboju save, o sutaupytus pinigus Didįjį Ketvirtadienį atiduodu, paaukoju stokojantiems).

Šį pirmadienį išgirdau gražiai, aiškiai, paprastai įvardijant, kam ir dėl ko galėtume norėti kaip nors save apriboti gavėnios metu. Bet, žinoma, būtinai tą patį rytą turėjau iš eilės versti puslapį ir – nagi! – išvysti naujo skyriaus pavadinimą: SKONIS. Skaityti daugiau

Hugo_Buerkner_Der_leckere_Kuchen_1857
Hugo Buerkner. Der lecker Kuchen. 1857

 

Vilma Sabutienė
Kiekvieną dieną tu pamatai, išgirsti arba perskaitai ką nors nauja. Bet jeigu nori temos, prašau – parašyk man apie Liuteronų bažnyčią. (Chesterfield. Laiškai sūnui). Ačiū, kad domitės!

Parašykite komentarą