Psalmynas ir mėginimas | 30 dienų

Jau ir ruduo. Rugsėjo 1-oji. Ką daryti? 

Psalmės! Pats mūsų Viešpats Jėzus meldėsi psalmėmis. Tiek ir užteks pasakyti, kad jas vėl atrastume, atsiverstume ir imtume į maldą. Gal pravers šie planeliai. Psalmių tekstus pagal mėnesio planą tikiuosi kasdien rytą-vakarą įkelti Facebook puslapyje Liuteronų žinios - kviečiu pamėgti, sekti.

Iš žurnalo LIETUVOS LIUTERONŲ KELIAS

Daugiausia, žinoma, seku ir mokausi iš liuteronų. Bet vis dėkinga randu kokį gražų gerą dalykų pas kitus krikščionis – ir mums geriau pažįstamose tradicinėse bažnyčiose, ir taip vadinamose įvairių denominacijų ministries. Viena jų - Revive Our Hearts (pasiklausau podcasto).

Pernai dalijausi 30 maldos už vaikus dienų, o šiemet, žiūriu, yra prirodytas šis mėnesio trukmės pasiryžimas.

Peržiūrėjusi kitų patirtis blog’uose ir YouTube, lietuviškai nusirašau taip:

Pasirenku vieną žmogų / kelis žmones / visus žmones.

30 dienų

1. Nesakau jiems ir apie juos nieko blogo.

2. Kasdien pasakau jiems ir apie juos gerą žodį.

3. Kasdien stengiuosi juos kuo nors pradžiuginti. 

„Mes nesame tokie malonūs, kaip įsivaizduojame.“
www.jointhekindnesschallenge.com

Facebook puslapyje kasdienybe.lt kasdien tikiuosi įkelti priminimą-pastiprinimą iš Biblijos – jei aktualu, pamėkite, sekite.

Jau ne pirmus metus tokiu laiku Подательница Ума primena nepamiršti, ko melsti: Jei kuriam iš jūsų trūksta išminties, teprašo Dievą, kuris visiems dosniai duoda ir nepriekaištauja, ir jam bus suteikta. (Jok 1,5) 

Malonaus rugsėjo iš Dievo malonės!

2019 09 01 Sekmadieninė. Kristupėlio

 

Vilma Sabutienė
Kiekvieną dieną tu pamatai, išgirsti arba perskaitai ką nors nauja. Bet jeigu nori temos, prašau – parašyk man apie Liuteronų bažnyčią. (Chesterfield. Laiškai sūnui). Ačiū, kad domitės!

Parašykite komentarą