Biblijos valandėlė Zoome antradieniais

Gerai, kad Biblijos valandėlė vyskta Zoome, o dabar dar įkeliama ir į YouTube: 2023 grojaraštis yra čia.

Jungiamės antradieniais 18 val. čia: https://us02web.zoom.us/j/8719628401

Vienų netraukia, kiti niekaip negali (pvz., dirba darželio auklėtojais ar neurochirurgais), o kiti norėtų, bet… reikia šiek tiek ryžto, kaip kad man. Nes vis pagunda, kad “gal šįkart dar nespėju, bet kitą antradienį tai jau tikrai”. Mat laiko niekada neatsiras – jį teks skirti.

Kartą apsisprendus, būtinai atkus tie, kas tikrai nenori, kad eitume artyn prie Dievo Žodžio, su visais klasikiniais negerumais: prasidės sloga ar danties skausmas, apges skalbyklė su džiovykle, vaikui kas nors baisiai skubaus, apsitvarkyt-apsipirkt reiktų, dar internetas pradės striginėti ir t.t.

Bet. Būna dalykų, kuriems prisiruošti tenka pasistengti, užtat paskui kaip gerai. Esame pakalbėję su draugėmis – nėra tekę gailėtis, kad nuėjom į bažnyčią, padarėm mankštą, pažaidėm su vaiku, susitikom su brangiais mylimais. Tai va taip ir su Biblijos valandėle. Beje, nebūtų zoomo – neturėčiau galimybės dalyvauti. Tad drąsinu tuos gal kiek dvejojančius jungtis drauge, kol turim sveikatos. 

Prisijungimas – tas pats kiekvieną antradienį: https://us02web.zoom.us/j/8719628401

Biblijos valandėlė 2020 12 29

Paskelbta 2021 01 05. Atnaujinta 2023 02 03.

Vilma Sabutienė
Kiekvieną dieną tu pamatai, išgirsti arba perskaitai ką nors nauja. Bet jeigu nori temos, prašau – parašyk man apie Liuteronų bažnyčią. (Chesterfield. Laiškai sūnui). Ačiū, kad domitės!

Parašykite komentarą