Biblijos valandėlė Zoome antradieniais

Gerai, kad Biblijos valandėlė zoome.

Jungiamės antradieniais 18 val. čia: https://us02web.zoom.us/j/8719628401

Vienų netraukia, kiti niekaip negali (pvz., dirba darželio auklėtojais ar neurochirurgais), o kiti norėtų, bet… reikia šiek tiek ryžto, kaip kad man. Nes vis pagunda, kad “gal šįkart dar nespėju, bet kitą antradienį tai jau tikrai”. Mat laiko niekada neatsiras – jį teks skirti.

Kartą apsisprendus, būtinai atkus tie, kas tikrai nenori, kad eitume artyn prie Dievo Žodžio, su visais klasikiniais negerumais: prasidės sloga ar danties skausmas, apges skalbyklė su džiovykle, vaikui kas nors baisiai skubaus, apsitvarkyt-apsipirkt reiktų, dar internetas pradės striginėti ir t.t.

Bet. Būna dalykų, kuriems prisiruošti tenka pasistengti, užtat paskui kaip gerai. Esame pakalbėję su draugėmis – nėra tekę gailėtis, kad nuėjom į bažnyčią, padarėm mankštą, pažaidėm su vaiku, susitikom su brangiais mylimais. Tai va taip ir su Biblijos valandėle. Beje, nebūtų zoomo – neturėčiau galimybės dalyvauti. Tad drąsinu tuos gal kiek dvejojančius jungtis drauge, kol turim sveikatos. 

Kaip sako vienas žymus dvasininkas: “Per 24 val. mes nepajėgiame rasti trumpo pusvalandžio Viešpačiui ir stebimės, kad tariant ‘Vardan Dievo – Tėvo ir Sūnaus, ir Šventosios Dvasios’ mums neatskleidžiama visa Trejybės didybė“ (Metropolitas Antonijus Surožietis. Dvasinė kelionė).

Tai čia būtų ne pusvalandis, o valandėlė: nuo rudens antradieniais nuo 18 iki 19 val. skaitome Evangeliją pagal Luką.

Prisijungimas – tas pats kiekvieną antradienį: https://us02web.zoom.us/j/8719628401

Biblijos valandėlė 2020 12 29
Vilma Sabutienė
Kiekvieną dieną tu pamatai, išgirsti arba perskaitai ką nors nauja. Bet jeigu nori temos, prašau – parašyk man apie Liuteronų bažnyčią. (Chesterfield. Laiškai sūnui). Ačiū, kad domitės!

Parašykite komentarą