Kasdien Tave garbinsiu | Liuterio mintys kasdienai

Kaip rašo vysk. Mindaugas Sabutis, su džiaugsmu pasitinkame knygą, išleistą Reformacijos 500-mečio proga, kurią išvertė ir parengė kun. Mindaugas Dikšaitis!
Šis įstabių minčių rinkinys iš įvairių Reformacijos tėvo raštų daugeliui krikščionių taps kasdieniu palydovu.

Martynas Liuteris. Kasdien Tave garbinsiu

Day By Day We Magnify You

Skaitiniai ir apmąstymai kiekvienai dienai. Parinkta iš M. Liuterio raštų, sudarytojas Marshall D. Johnson. Knygos išleidimui lėšas skyrė kun. Charles Keturakat.

Dėl knygos įsigijimo galite kreiptis el. paštu: diksaitismindaugas@gmail.com.

Kasdien Tave garbinsiu
2017

Kasdien atsivertę knygą rasime pagal liturginius metus parinktą Šventojo Rašto eilutę, Liuterio pamokslo ištrauką ir maldą arba giesmės posmelį.

Knyga prasideda pirmąja Advento savaite (Viešpaties atėjimas) ir per visus metus atveda iki paskutiniojo bažnytinių metų šeštadienio: Dabar atėjo mūsų Dievo išganymas, galybė, karalystė ir Jo Kristaus valdžia (Apreiškimas Jonui 12,10).

1 teze
1 Martyno Liuterio tezė (iš 95). 1517

Gale yra keli papildomi puslapiai. Pats paskutinis, kaip ir pirmoji Liuterio tezė, skirtas atgailai: Atsiverskite  (Mato 3,2).

Kasdien Tave garbinsiu ir šlovinsiu Tavo vardą per amžių amžius. (Ps 145,2)

Knygos pristatymas 2018 05 23 Vilniuje:

Vilma Sabutienė
Kiekvieną dieną tu pamatai, išgirsti arba perskaitai ką nors nauja. Bet jeigu nori temos, prašau – parašyk man apie Liuteronų bažnyčią. (Chesterfield. Laiškai sūnui). Ačiū, kad domitės!

Parašykite komentarą