Biblija per metus (skaitymo planas)

*Eiti tiesiai į skaitymo planą internete arba atsisiųsti pdf čia.

Jeigu esate kaip aš, t.y. kaip dauguma žmonių, tai Jūs greičiausiai neįsitikinę, kad esate perskaitę visą Šventąjį Raštą – nuo pirmos iki paskutinės knygos.

Crosswalk.com2
Crosswalk.com

Pernai, per savo 40 gimtadienį, supratau, kad nežinau, ar esu perskaičiusi Bibliją (!). Taip, kai kurias jos knygas – po keliolika, keliasdešimt, vietomis – po kelis šimtus kartų, bet kiekvieną Knygų Knygos žodį?..

kfuo.org
kfuo.org

Nutariau, kad štai per metus ir perskaitysiu – iki kitos gimimo dienos. Pati  Susiskaičiavau, kad kasdien bus maždaug po 4-5 skyrius. Ir pradėjau iš eilės skaityti. 

radioevangelo.info
radioevangelo.info

Daug nepasakosiu, nors tikrai būta įsimintinų patyrimų – nesu taip jau labai linkusi ne patiems artimiausiems draugams, o ir nereikia: kiekvienas nueis savo kelią. Tik pasakysiu, kad iš pirmo karto nepavyko. Stop. Ilgam…

StockSnap
StockSnap

Užtat supratau, kad geriau pasiieškosiu plano, nes sunkoka skaityti iškart po keliolika kai kurių knygų skyrių (juk susikaupė tų skyrių sustojus). Kas čia sunkaus? Ogi pabandykit vienu ypu, kad ir čia ar čia.

newspring.cc3
newspring.cc

Taigi, planas. Google. Radau nemažai. Pagrindu paėmiau liuteronų sudarytą, adaptavau pagal mūsų ekumeninio Lietuvos Biblijos draugijos vertimo numeraciją, įtraukiau ir pasviru šriftu pažymėjau 9 deuterokanonines knygas, kurias M. Liuteris įtraukė į savąjį vokišką 1534 m. Biblijos vertimą kaip naudingas skaityti, nors neprilygstančias 66 Šventojo Rašto knygoms: 39 Senojo Testamento ir 27 Naujojo Testamento.

VideoBlocks2
VideoBlocks

Tai iš antro karto jau skaičiau pagal planą (dalį iš vienos nurodytos knygos, dalį iš kitos – iš viso iš 3 arba 4). Ne studijuodama, ne maldingai (tam – kita tvarka), o tiesiog kad būtų perskaityta. Kodėl? O kodėl ne?

Club 31 Women
Club 31 Women

Suvedžiau į lentelę, štai pdf failas, galite išsisaugoti kompiuteryje, atsispausdinti. Nepririštas prie datos, pradėti skaityti galima kad ir dabar.

Atsisiųsti skaitymo planą: Biblija per metus

Biblija Jason Isaacs
Jason Isaacs tinklaraštis

Aš pati visą Bibliją perskaičiau išmaniajame telefone. Nebūčiau pagalvojusi, tikrai. Bet mat taip šį kartą  Įdomu, kaip Jums gausis.

crosswalk.com (2)
crosswalk.com

Telefono ar pan. privalumai – bet kur bet kada atsidarai ir skaitai, nepriklausomai nuo apšvietimo ir kt. Žemiau, po tekstu, įdėsiu planą su aktyviom nuorodom – paspaudi ir skaitai.

Diakonijos Liuteronybe (10)
Diakonijos seminaras

Bet trukdo online žinutės, skambučiai, pranešimai. Knyga – kas kita. Niekas neblaško. Tarsi labiau susikaupi, pasiruoši, koks tai ritualas susiformuoja.

Young man reading Bible in a park
Finding Authentic Christianity

Bet nelabai susigaudančiam sunkiau joje orientuotis, atsiversti reikiamą skyrių ir sekti eilučių skaičių. Ir dar svarbu apšvietimas. Dar kai kuriems sunku išsėdėti 

man-and-girl-reading-bible WWCG ARCHIVES
wwcg archives

Tai dar kartą įdedu skaitymo planą pdf faile: Biblija per metus 

O čia yra planas skaitantiems onlineSkaityti internete

Pradžioje Dievas sukūrė dangų ir žemę.

httpgarrettkell.com
garrettkell.com

Ateik, Viešpatie Jėzau!
Viešpaties Jėzaus malonė su jumis visais!

Vilma Sabutienė
Kiekvieną dieną tu pamatai, išgirsti arba perskaitai ką nors nauja. Bet jeigu nori temos, prašau – parašyk man apie Liuteronų bažnyčią. (Chesterfield. Laiškai sūnui). Ačiū, kad domitės!

Parašykite komentarą